Monitor interaktywny

Monitor interaktywny

Jeśli organizujesz wydarzenie biznesowe, konferencję lub szkolenie i szukasz sposobu na wywołanie interakcji z uczestnikami oraz skuteczne przyciągnięcie ich uwagi, to monitory dotykowe są idealnym rozwiązaniem. Ekrany posiadające technologię dotykową, dają ciekawe możliwości zapoznania się z produktem oraz swobodny wybór treści przez oglądającego, a wszystko za pomocą jednego palca. Można na nich przedstawić zdjęcia, filmy, dowolną prezentację multimedialną lub wykorzystać przy rejestracji gości.

więcej informacji ›

Podłoga interaktywna

  • Promocja

Magiczny Dywan

Podłoga interaktywna czy też Magiczny Dywan, niezwykła interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, gier i zabaw ruchownych w przedszkolu, szkole czy placu zabaw dla dzieci. Bogaty zasób treści multimedialnych, wbudowany projektor i komputer oraz wygodna obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania to tylko kilka zalet naszego rozwiązania. Magiczny Dywan to przełom w nowoczesnej edukacji

więcej informacji ›

Tablice interaktywne

Tablica interaktywna Promethean ActivBoard 10Touch 78 DryErase

Tablice interaktywne z serii ActivBoard Touch Dryerase to najpopularniejszy w Polsce model tablic Promethean. Są szybkie i precyzyjne, a wraz z oprogramowaniem ActivInspire stanowią doskonałe i zarazem ekonomiczne rozwiązanie dla szkół.

więcej informacji ›

Tablica interaktywna ésprit MT

Tablica interaktywna produkcji firmy 2×3 SA. ésprit Multi Touch to połączenie tablicy interaktywnej z klasyczną tablica suchościeralną.

więcej informacji ›
Tablica interaktywna

Tablica interaktywna DualBoard 1279

Tablica interaktywna 1279 DualBoard™ została zaprojektowana specjalnie dla potrzeb edukacji. Świetne oprogramowanie, bardzo bogata galeria, rozmiar roboczy 78" z technologią elektromagnetyczną idalnie sprawdzą się w każdej klasie.

więcej informacji ›

Akcesoria instalacyjne

  • Promocja
  • Nowość

Podstawa mobilna do monitorów interaktywnych STS-40106P

Mobilna podstawa STS-40106P umożliwia wygodne przemieszczanie monitora pomiędzy salami. Idealnie nadaje się do biur, szkół, centrów szkoleniowych, hoteli a nawet kawiarni. Jej solidna i stabilna konstrukcja oraz bardzo estetyczny wygląd sprawia, że nadaje się ona do każdego wnętrza

więcej informacji ›
  • Nowość

Podstawa mobilna do monitorów interaktywnych STS-4064P

Podstawa mobilna STS-4064P do monitorów interaktywnych 30-70"

więcej informacji ›
  • Nowość

Złącza EM- Conect obudowa dwuslotowa

Złącza natynkowe EM-Conect umożliwiają bezpieczne, szybkie i łatwe podłączenie komputera do instalacji multimedialnej.

więcej informacji ›