Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci
Promocje
Monitor interaktywny dla placówek oświatowych.
Monitor interaktywny dla placówek oświatowych.

4 700,00 zł

Cena regularna: 5 500,00 zł

Najniższa cena: 4 700,00 zł
szt.
Omnisfloor ONE- podłoga interaktywna
Omnisfloor ONE- podłoga interaktywna

9 800,00 zł

Cena regularna: 12 239,00 zł

Najniższa cena: 9 800,00 zł
szt.

Urzadzenia IT

Wysokiej klasy sprzęt komputerowy dla nauczycieli

Jak sprawić, aby edukacja najmłodszych była efektywniejsza? Najlepiej dostosować stosowane praktyki do specyfiki dzisiejszych czasów i zainwestować w nowoczesne technologie. Komputery dla nauczycieli stanowią niezwykle ważny element procesu kształcenia w dzisiejszych czasach. Współczesne metody nauczania wymagają dostępu do multimedialnych zasobów, a komputery są kluczowym elementem znacząco ułatwiającym prowadzenie zajęć. Przykładowo – laptop stanowi doskonałe narzędzie do nauki dla dzieci, ponieważ jest łatwy w transporcie, a ponadto zapewnia ogrom możliwości, takich jak choćby odtwarzanie materiałów multimedialnych.

Komputer dla nauczyciela w atrakcyjnej cenie

Laptop dla nauczyciela to nie tylko urządzenie, które umożliwia prowadzenie lekcji online, ale również potężne narzędzie wspomagające tworzenie materiałów dydaktycznych. Dzięki komputerom dydaktycy mogą tworzyć interaktywne prezentacje, przygotowywać quizy, prowadzić analizy danych i oczywiście komunikować się z uczniami. Laptop to idealne narzędzie dla nauczycieli. Dlaczego? Ponieważ jest poręczny i łatwy w transporcie. Dostępne w naszej ofercie modele są lekkie, ale równocześnie odpowiednio wydajne, by bez problemu poradzić sobie podczas intensywnej eksploatacji w szkolnych warunkach.

Wydajny laptop do nauki dla dzieci

Nie można zapomnieć również o laptopach dla dzieci do nauki. W obecnych czasach edukacja opiera się w dużej mierze na zdalnym nauczaniu, więc sprzęt komputerowy dla uczniów jest niezbędnym elementem wyposażenia, który umożliwia dostęp do wiedzy i materiałów edukacyjnych. Dzięki temu dzieci mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, rozwijając swoje umiejętności komputerowe i zdobywając cenne informacje. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór laptopów idealnych do nauki dla dzieci, ale też dla nauczycieli. Proponujemy kompleksowy wybór produktów o różnorodnych, dostosowanych do wymagań parametrach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl