Producenci
Promocje
Omnisfloor ONE- podłoga interaktywna
Omnisfloor ONE- podłoga interaktywna

9 800,00 zł

Cena regularna: 12 239,00 zł

Najniższa cena: 9 800,00 zł
szt.
Monitor interaktywny dla placówek oświatowych.
Monitor interaktywny dla placówek oświatowych.

4 700,00 zł

Cena regularna: 5 500,00 zł

Najniższa cena: 5 500,00 zł
szt.
EMYS Robot edukacyjny
EMYS Robot edukacyjny

9 500,00 zł

Cena regularna: 9 999,00 zł

Najniższa cena: 8 500,00 zł
szt.
Szkolenia z wykozystania zasobów podłogi interaktywnej w przedszkolach oraz szkołach podstawowych 0
Szkolenia z wykozystania zasobów podłogi interaktywnej w przedszkolach oraz szkołach podstawowych

Centrum Szkoleń Nauczycieli oferuje różnorodne programy szkoleniowe, w tym szkolenia z zakresu wykorzystywania podłóg interaktywnych w edukacji. Podłogi interaktywne to nowoczesne narzędzie dydaktyczne, które może być używane zarówno w szkołach, jak i przedszkolach. Pomagają one w angażowaniu uczniów poprzez interaktywne gry i ćwiczenia, które wspierają rozwój różnych umiejętności, od motoryki po wiedzę teoretyczną.

czytaj całość »
Konferencja K@ssk 2024 0
Konferencja K@ssk 2024
Dzisiaj jesteśmy na pełnych obrotach w Nowym Tomyślu!

        </div>
                  <a class=czytaj całość »
Interaktywne środowisko nauczania- monitor Promethean 0
Interaktywne środowisko nauczania w współczesnej klasie.
Interaktywne środowisko nauczania to szereg elementów wchodzących w jego budowę np.:
- monitory interaktywne
- podłogi interaktywne
- pracownie terminalowe
- pracownie językowe
 
Połączenie wspomnianych elementów pozwala na stworzenie nowoczesnej klasopracowni z wykorzystaniem środków interakcji angażujących współczesna młodzież i pozwalająca przekazać wymagana wiedze w nowatorski sposób.
Jednym z podstawowych elementów wchodzących w interaktywne środowisko nauczania jest monitor interaktywny.
Urządzenie to jest dużym ekranem projekcyjnym (najczęściej spotykane przekątne zaczynają się od 65 cali, a kończą na 86 calach), z którego obraz jest widoczny dla wszystkich uczniów w klasie. Ekran monitora jest czuły na dotyk dzięki temu osoba stojąca przy nim ma możliwość obsługiwana komputera, uruchomiana dowolnych programów. Wygląda to tak jak byśmy pracowali na bardzo dużym tablecie. Dodatkowo pozwala, tak jak w przypadku tradycyjnych tablic, na pisanie, rysowanie.
Monitory interaktywne są nie tylko wyświetlaczami, ale również kompletnymi centrami multimedialnymi. Mają w sobie wbudowany minikomputer z systemem Android, głośniki, połączenie z siecią komputerową, Bluetooth, a czasem nawet kamerę i różnego rodzaju czujniki otoczenia. Specjalne oprogramowanie dostarcza nauczycielom wiele użytecznych aplikacji, takich jak tablica do pisania, przeglądarka internetowa czy bezprzewodowe wyświetlanie obrazu i dźwięku. Dzięki temu można wygodnie pracować z uczniami na samej tablicy, bez potrzeby podłączania dodatkowego komputera PC.
 
W czasie ferii zimowych wskazane urządzenia trafiły do niektórych szkół podstawowych z miasta Koła i powiatu Kolskiego. Urządzenia wspomagające prace nauczyciela już można znaleźć w:
- Szkole Podstawowej nr 2 w Kole
- Szkole podstawowej nr 4 w Kole
- Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kościelcu
a już niebawem zawitają również do Szkoły podstawowej nr 1 w Kole
 
Urządzenia zostały dostarczone i zamontowane przez EM-GROUP MULTIMEDIA z Cekowa-Kolonii lidera sprzedaży urządzeń interaktywnych w roku 2023 o czym może świadczyć otrzymana certyfikacja dla firmy oraz list gratulacyjny za osiągnięte wyniki sprzedażowe.
 
Świadomość, iż wspomniane wcześniej urządzenia dostarcza firma bazująca na światowych rozwiązaniach pozwalają wierzyć, iż dostarczony sprzęt w pełni przyczyni się do lepszej współpracy na linii nauczyciel- uczeń.

 

czytaj całość »
Zalety multimedialnych pracowni przedmiotowych w edukacji 0
Zalety multimedialnych pracowni przedmiotowych w edukacji

Multimedialne sale przedmiotowe stanowią rewolucję w dziedzinie edukacji. Dzięki zaawansowanej technologii i narzędziom multimedialnym uczniowie mają możliwość odkrywania świata nauki w nowatorski i interaktywny sposób. Niewątpliwie przynoszą wiele korzyści dla procesu nauczania i uczenia się. Stwarzają atmosferę sprzyjającą twórczemu myśleniu i odkrywaniu nowych horyzontów. Poprzez zastosowanie kreatywnych rozwiązań, wirtualnych symulacji, prezentacji multimedialnych i innych technologicznych innowacji, multimedialne pracownie przedmiotowe stają się sposobem na dotarcie do uczniów i zachęcenie ich do zdobywania wiedzy. Warto więc przyjrzeć się niektórym z ich zalet oraz ich wpływowi na rozwój kształcenia.

czytaj całość »
Meble do sal lekcyjnych – jakie wybrać, aby stworzyć inspirujące środowisko edukacyjne? 0
Meble do sal lekcyjnych – jakie wybrać, aby stworzyć inspirujące środowisko edukacyjne?

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby w szkołach i placówkach edukacyjnych panowała atmosfera sprzyjająca nauce i inspirująca uczniów do rozwijania swoich umiejętności. Projektowanie odpowiedniego środowiska edukacyjnego to kluczowy krok dla zapewnienia efektywnej pracy oraz komfortu uczniom i nauczycielom. Jednym z najważniejszych elementów jest wybór odpowiednich biurek, które spełnią wymagania każdej sali lekcyjnej. Na rynku dostępne są modele dopasowane do specyfiki różnych klas i wykładanych w nich przedmiotów. Co można znaleźć w naszym sklepie?

czytaj całość »
Monitory interaktywne — jaki wybrać? 0
Monitory interaktywne — jaki wybrać?

Monitory interaktywne to dotykowe urządzenia służące do wyświetlania treści i odtwarzania dźwięku, które łączą mocne strony elektronicznych tablic oraz tradycyjnych monitorów. Stają się coraz popularniejsze w sektorze kształcenia. Wykorzystywane są w codziennej pracy przez nauczycieli. Urządzenia te pozwalają na przeprowadzenie ciekawych lekcjach z uczniami.

czytaj całość »
Interaktywna podłoga dla dzieci – sposób na zabawę i rozwój motoryki 0
Interaktywna podłoga dla dzieci – sposób na zabawę i rozwój motoryki

Coraz więcej osób zwiększa swoją świadomość na temat ogólnopojętego zdrowia – zwłaszcza u dzieci, które znacznie łatwiej jest wyprowadzić z różnych wad. Wymaga to jednak nie tylko specjalnej wiedzy, ale i zastosowania najróżniejszych narzędzi, które ułatwią im rozwój. Zanim podejmie się odpowiednie kroki usprawniające dane obszary, warto rozważyć, co będzie najlepsze. Współczesna technologia daje znacznie więcej możliwości. To właśnie przy jej pomocy powstało jedno z najlepszych i najbardziej rozwojowych urządzeń – interaktywna podłoga.

czytaj całość »
Co to jest monitor interaktywny i jak może pomóc we wdrażaniu podstawy programowej? 0
Co to jest monitor interaktywny i jak może pomóc we wdrażaniu podstawy programowej?

Monitor interaktywny to rodzaj wyświetlacza, który zawiera technologię wrażliwą na dotyk, umożliwiającą użytkownikom interakcję z obrazami i treściami wyświetlanymi na ekranie. Tej technologii można używać, aby pomóc uczniom w nauce i stosowaniu podstawowych koncepcji programowych poprzez dostarczanie interaktywnych wizualizacji, symulacji i ocen. Na przykład interaktywny monitor może służyć do pokazywania uczniom trójwymiarowego modelu anatomii człowieka, umożliwiając im eksplorację i interakcję z modelem podczas poznawania układów organizmu. Ponadto interaktywne monitory mogą służyć do przeprowadzania quizów, testów i innych ocen, które śledzą postępy uczniów i dostarczają informacji zwrotnych na temat zrozumienia przez nich materiału.

czytaj całość »
Krajowy Fundusz Szkoleniowy 0
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) jest narzędziem rynku pracy. Stanowi wydzieloną część Funduszu Pracy. Ta cześć składki jest przeznaczana na kształcenie ustawiczne podejmowane z inicjatywy lub za zgodą pracodawcy. Kształcenie to polega na stałym rozwoju i doskonaleniu przez całe życie.

czytaj całość »
CYFROWE LABORATORIA LABDISC 0
CYFROWE LABORATORIA LABDISC

CYFROWE LABORATORIA LABDISC

Pracownie przyrodnicze Labdisc zachęcą uczniów do odkrywania i analizowania zjawisk przyrodniczych. Labdisc to mobilne laboratorium pomiarowe w formie dysków z wbudowanymi czujnikami – BioChem, Fizyka, Środowisko, Uniwersalny. W niewielkiej, poręcznej obudowie mieści się od 11 do 15 czujników z możliwością rozbudowania o dodatkowe sensory. Pierwsze kroki z Labdisc ułatwia zestaw bezpłatnych scenariuszy lekcji oraz video poradniki.czytaj całość »
Programy interaktywne 0
Programy interaktywne
Perełki, absolutne perełki dzisiaj #prezespoleca !!
Programy interaktywne to między innymi:
➡️percepcja wzrokowa
➡️percepcja słuchowa
➡️zajęcia logopedyczne
➡️autyzm
To programy które oferują setki ekranów interaktywnych do ćwiczeń, karty pracy, przewodniki metodyczne oraz dodatkowe zestawy materiałów
To absolutna perełka, prawda?

--------------------------------------------------------------------
Chcesz się dowiedzieć więcej o rozwiązaniach interaktywnych, multimedialnych oraz pomocach dydaktycznych dla przedszkoli i szkół? Koniecznie musisz odwiedzić Nasze media społecznościowe:
- Facebook: EM- GROUP Multimedia | Ceków Kolonia | Facebook
 
czytaj całość »
EMYS Robot edukacyjny 0
Poznajcie EMYSA ♥️
Friendly native speaker - przyjazny anglojęzyczny robot, który jest absolutnie wyjątkowy!
Napiszcie w komentarzu co sądzicie o EMYSIE, a w kolejnym video poznacie opinię zawodowej lektorki języka angielskiego ☺️
 
 
 
 
--------------------------------------------------------------------
Chcesz się dowiedzieć więcej o rozwiązaniach interaktywnych, multimedialnych oraz pomocach dydaktycznych dla przedszkoli i szkół? Koniecznie musisz odwiedzić Nasze media społecznościowe:
- Facebook: EM- GROUP Multimedia | Ceków Kolonia | Facebook
 
czytaj całość »
Na szkolenie nigdy nie jest za póżno 0
Na szkolenie nigdy nie jest za póżno

Szkolenie "Zostań fotografem w ramach laboratorium przyszłości" to szkolenie, które pozwoli w 100% wykorzystać sprzęt zakupiony z dofinansowania.

To kompleksowy warsztat praktyczny, który prezentuje ustawienia i opcje aparatu, zastosowanie światła stałego a także gimbala.

W trakcie szkolenia profesjonalna fotografka objaśnia podstawy obsługi sprzętu, a w zadaniach praktycznych uczestnicy mogą od razu poznać zastosowanie teorii w praktyce.

Szkolenie pozwala robić dużo lepsze technicznie zdjęcia oraz kręcić ciekawe wizualnie wideo. Jest to szkolenie praktyczne i rozwijające.

 

--------------------------------------------------------------------
Chcesz się dowiedzieć więcej o rozwiązaniach interaktywnych, multimedialnych oraz pomocach dydaktycznych dla przedszkoli i szkół? Koniecznie musisz odwiedzić Nasze media społecznościowe:
- Facebook: EM- GROUP Multimedia | Ceków Kolonia | Facebook
 
 
Szkolenia z Centrum Szkoleń Nauczycieli 0
Szkolenia z Centrum Szkoleń Nauczycieli
Prezes zawsze służy radą i pomocą ♥️
A on doskonale wie, że urządzenia multimedialne zachęcają, motywują do nauki i odmieniają oblicze szkoły 
        </div>
                  <a class=czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl