Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci
Promocje
Omnisfloor ONE- podłoga interaktywna
Omnisfloor ONE- podłoga interaktywna

9 800,00 zł

Cena regularna: 12 239,00 zł

Najniższa cena: 9 800,00 zł
szt.
Monitor interaktywny dla placówek oświatowych.
Monitor interaktywny dla placówek oświatowych.

4 700,00 zł

Cena regularna: 5 500,00 zł

Najniższa cena: 5 500,00 zł
szt.
EMYS Robot edukacyjny
EMYS Robot edukacyjny

9 500,00 zł

Cena regularna: 9 999,00 zł

Najniższa cena: 8 500,00 zł
szt.

Programy interaktywne

mTalent Autyzm i inne programy interaktywne

Programy interaktywne dla dzieci to skuteczne narzędzia edukacyjne, które pozwalają na rozwijanie umiejętności i talentów w sposób innowacyjny i przyjazny dla najmłodszych. Oferujemy bogaty wybór programów dostosowanych do konkretnych wymagań, stworzonych z myślą o dzieciach z różnymi potrzebami edukacyjnymi, takimi jak np. dzieci z autyzmem. W naszej ofercie znajduje się m.in. program mTalent Autyzm, który uzyskał pozytywną ocenę kliniczną i status wyrobu medycznego. Oznacza to, że może on być bez przeszkód wykorzystywany jako pełnoprawny element terapii. Do opracowania serii produktów mTalent wykorzystano doświadczenie wielu specjalistów, a ponadto nad programem pracował zespół, który jako pierwszy w Polsce rozpoczął wprowadzanie technologii do gabinetów logopedycznych oraz terapeutycznych.

mTalent Logopedia – doskonałe narzędzie do leczenia zaburzeń mowy

Stawiamy na różnorodność oferty. Dlatego w naszym sklepie dostępne są dwie części pakietu „Mowa w kontekście społecznym”. Oprócz tego oferujemy również mTalent Autyzm „Rozumienie i naśladowanie mowy”. Taki zestaw pomoże kompleksowo pracować nad umiejętnościami komunikacji. Co więcej, posiadamy również wariant dla najmłodszych z zaburzeniami mowy – mTalent Logopedia. Pomoże on w kształtowaniu umiejętności językowych i walce z trudnościami. Warto wykorzystać ten pakiet mTalent na zajęciach logopedycznych w szkole czy specjalistycznych placówkach. Zdecydowanie usprawni on proces doskonalenia wymowy. Program mTalent to bez wątpienia rozwiązanie, które sprawdzi się podczas każdego typu zajęć logopedycznych.

mTalent – nieoceniony w kształtowaniu percepcji wzrokowej i słuchowej

Jak wiadomo, w procesie rozwoju dziecka istotny jest kompleksowe podejście z uwzględnieniem wszystkich zmysłów, dlatego polecamy także mTalent Percepcja Słuchowa. Zestaw składa się z licznych ekranów interaktywnych, kart pracy, przewodnika metodycznego i dodatkowych materiałów. Warto nadmienić, że mTalent Percepcja Słuchowa to produkt, który został pozytywnie zaopiniowany i zrecenzowany przez specjalistów. Jest również zgodny z wytycznymi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. W programie wyróżniono zajęcia umożliwiające pracę z takimi zagadnieniami, jak np. słuch fonemowy, sekwencje i rytmy, a także rozpoznawanie i różnicowanie dźwięków oraz percepcja słuchowa.

Zamów mTalent w pakiecie

Program służący do kształtowania umiejętności słuchowych najlepiej zamówić w komplecie z mTalent Percepcja Wzrokowa. Te dwa produkty doskonale się uzupełniają. Programy te przydadzą się w szczególności dla logopedów, pedagogów i terapeutów pedagogicznych. mTalent Percepcja Wzrokowa to pierwszy produkt interaktywny na polskim rynku oparty o metodę M. Frostig. Załączone w nim zestawy ćwiczeń doskonalą m.in. stałość spostrzegania, spostrzeganie położenia przedmiotów w przestrzeni czy pamięć wzrokową. Program mTalent to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które chcą pracować z dziećmi w efektywny, a jednocześnie przyjemny dla najmłodszych sposób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl